Дівчата

Аліна 20 років


Зріст: 166 см., Вага 57 кг., Груди: 4 розмір

Ася 21 рік

Зріст: 158 см., Вага 41 кг., Груди: 2 розмір

Ліза 22 роки

Зріст: 153 см., Вага 44 кг., Груди: 3 розмір

Мулатка Аня 20 років

Зріст: 165 см., Вага 45 кг., Груди: 3,5 розмір

Яна 21 рік

Зріст: 172 см., Вага 45 кг., Груди: 2 розмір

Іра 22 роки

Зріст: 157 см., Вага 43 кг., Груди: 2 розмір

Кіра 21 рік

Зріст: 163 см., Вага 55 кг., Груди: 4 розмір

Карина 18 років

Зріст: 166 см., Вага 45 кг., Груди: 2 розмір

Ціни на еротичний масаж

Еротичний масаж – ціна нашого здоров’я, як фізичного, так і емоційного, благословенна процедура, в загальноприйнятому розумінні вважається однією з найбільш ефективних оздоровчих процедур. Ціни на еротичний масаж Львiв, звичайно, багато в чому відрізняються між собою. Це залежить в першу чергу від виду послуг, які ми надаємо. Кількість часу, витраченого массажистками салону на ту чи іншу процедуру також, безпосередньо впливає на вартість масажу ціна, на який буде також залежати від того, чи є ви нашим постійним клієнтом. Оскільки бонусна система знижок і постійно проводяться нашим салоном акції в значно мірою впливають на зниження ціни на еромассаж Київ і дозволяють сформувати найкращі пропозиції для наших постійних клієнтів. Саме з цієї причини для них обходиться еротик масаж Київ недорого і за цілком демократичною вартості.

Ціни на еротичний масаж в нашому салоні формуються виходячи з потреб наших клієнтів, а також в залежності від особливості і винятковості тієї чи іншої послуги, що надається нашими массажистками. Знижки на масаж не передбачені для клієнтів під час одноразового відвідування салону, але в тому випадку, якщо ви стаєте нашим вірним гостем – наша програма лояльності стане і для вас доступною, нарівні з нашими постійними клієнтами. І тоді вартість масажу – ціна будь-якої з процедур стане набагато вигідніше для вас і цікавіше.

Ви можете ознайомитися з переліком наших послуг і підібрати для себе оптимальну процедуру масажу Київ ціна, якого буде повністю ним задоволені. Але, поряд з більш ніж демократичними цінами на масаж наш салон готовий запропонувати і високу якість надаваних нами послуг. Професійний еротичний масаж  недорого – це одне з найбільш стоять переваг нашого салону, що так високо цінують постійні клієнти нашого салону. Адже як важливо, щоб підсумком чарівних дотиків вироблених дівчатами під час сеансу стали енергетична наповненість і бадьорість в тілі, позбавлення від стресів і втоми і неймовірне блаженство, адже найвища вартість масажу – це саме якість.