Ціни і види масажу салону Вікторія

Вартість масажних програм

1. Розслабляючий масаж – 1000 грн.
2. VIP Масаж – 1600 грн.
3. Crazy Girls – от 1900 грн.
4. Масаж простати (страпон) – 800 грн. (20-30 мин.)
5. Масаж для пар – 2100 грн.
6. Масаж “Солодкий поцілунок” – 1300 грн.
7. Пані – 1800 грн.
8. Масаж з кальяном – 1250 грн.
9. Антистресовий масаж – 1000 грн.
11. Шведський масаж – 1000 грн.
12. Блаженство – 1100 грн.
13. Масаж для дам – 1100 грн.
14. Тантричний масаж – 1000 грн.

Доповнення до масажу

1. “Погладь кицьку” – 600 грн.
2. “Фут фетиш” – 600 грн.
3. “Солодкий поцілунок” – 800 грн.
4. Піп шоу – 700 грн.

Виїзд до Вас на 100 грн. дорожче + таксі

Еротичний масаж в салоні Вікторія чекає Вас в Києві!

Хочете зняти стрес, втому, забути про проблеми і негаразди? Масаж – найкращий помічник у цих справах. Однак серед усього розмаїття видів масажу, особливо відрізняється еротичний масаж, адже він здатний не тільки оздоровити, але і дати вам справді нереальні, емоційні переживання, про які до сих пір вам доводилося лише мріяти. Досвідчені ручки прекрасних майстринь здатні піднести вас на саму вершину і допомогти прокинутися цілому вулкану сплячих пристрастей. З професійними массажистками ви відчуєте, як ваше тіло крапля за краплею наповнюється силою і нестримної енергією.

Эротический массаж в массажном салоне центрВід особистості масажистки багато що залежить і одного лише професіоналізму і м’яких рук буде мало. Вишукана краса, відмінне почуття гумору, вроджене почуття такту, чуттєвість і еротичність – все це міцно сплелося в наших масажистка спеціально для того, щоб ви змогли отримати ще більше емоцій від відвідування салону еротичного масажу Вікторія.

Все “це” ми пропонуємо ВАМ

Ми дозволимо вам надовго забути про проблеми і негаразди, сварки і битовуху, відкривши завісу чуттєвого блаженства і милують млості. Після сеансу ви будете спокійні і повні рішучості.

Повний релакс тіла. Наші майстри подбають про кожному сантиметрі вашого прекрасного тіла. Після відвідин нашого салону, вас переповнять сили, тіло буде легким і відпочив. Ви побачите свій справжній потенціал!

Чисті енергетичні канали. Наші умеліци знають, як очистити ваші канали від накопичених стресів і проблем. Під їх руками будь-якої складності улетучатся, ви надихнути і відчуєте небувалий сплеск енергії – під силу буде буквально все!

Користь для всього тіла. Кожна частинка вашого організму буде працювати по-новому, адже після сеансу більшість клієнтів визнаються в тому, що відчувають себе як заново народжені. Наші дівчата знають, як впливати на вас, щоб тіло отримало максимум користі!

Эротичский боди массаж в КиевеРадість від кожного руху професіоналки. У нас працюють лише досвідчені масажистки, які точно знають, як і з яким клієнтом працювати. Вони інтуїтивно відчувають ваші потреби і завжди готові їх задовольнити, подарувавши ні з чим незрівняне блаженство.

Затишок і сучасний дизайн. Для максимального релаксу важливі не тільки красиві майстрині, а й відповідна, що володіє і настроює на потрібний лад обстановка. Наш салон Вікторія обладнаний згідно з усіма актуальним тенденціям і повністю пристосований до того, щоб тут ви відчували себе комфортно і змогли максимально розкритися в компанії дівчат.

Заманливо? Але це ще не все! Хочете піднести пікантний подарунок колезі, босові або одному? У нас ви можете замовити еротичний масаж Львів в подарунок. Не сумнівайтеся, кращого подарунка придумати неможливо, адже після відвідування салону еромассажа Вікторія на підйомі буде і тіло, і душу. Все, що потрібно для замовлення такого вишуканого презенту, просто зателефонувати нашому адміністратору і придбати подарунковий сертифікат на відвідування еротичного масажу. І знайте: немає сенсу відкладати все на “потім” – живіть і насолоджуйтеся тут і зараз, а ми в свою чергу будемо щасливі вам в цьому допомогти!
Наші феї завжди прибувають в повній готовності втілити в життя будь-яку вашу фантазію, а можливо і підказати пікантну ідею, яку ви, безсумнівно, будете раді втілити. Всі, хто потрапляє до нас вперше, дуже скоро стають нашими постійними клієнтами і завзятими цінителями еротичного масажу. Так чому б вам не почати насолоджуватися прямо зараз? Дівчатка-масажистки з салону еротичного масажу Вікторія вже готові поворожити над вашим тілом і вдихнути в нього свіжу енергію і невичерпну силу!