Інтимний масаж

Користь інтим масажу

Интимный массаж в салоне КарменЗбуджуючі дотики до чутливих точок, розташованих на шкірі, знімають негативні блоки і звільняють сексуальну енергію у представників обох статей. Цим мистецтвом досконало володіли раніше в Таїланді, Японії, Індії і в Китаї ще 2,5 тисячі років тому. Масаж добре допомагає при остеохондрозі, поперекових захворюваннях, стресі, безсонні, статевої слабкості. Майстри добре знали знаходження аккупунтурних точок і успішно стимулювали їх. Сьогодні інтим масаж стали практикувати і в Києві, який проводиться в салоні “Кармен” з повним антуражем – красивими масажистами, романтичною музикою та пахощами. На початку сеансу Вам можуть запропонувати імбирний напій, який прискорить обмін речовин і активізує клітини. Натискання на активні точки «сен» очищає енергетичні канали і забезпечує вільний рух життєвої енергії. Найбільшу силу демонструють лікті і коліна.

Тайський інтимний масаж поєднання м’язових і точкових зусиль

Тривалість тайського еротичного масажу повинна бути не менше години. В кінці ритуалу саме престольне увага приділяється голові: вухам, потилиці, підборіддя і щік. У цих областях, іменованих тайцами «священними», налічується чимало важливих центрів. Уміло виконаний тайський еротичний масаж швидко позбавляє від головного болю, застуди і депресії. На відміну від інших маніпуляцій, тут немає йоги і багато клієнтів навіть засинають під час сеансу. Важливе значення надається тайським ароматичним маслам, що володіє тонізуючим або заспокійливим ефектом. Досвідчений фахівець визначає вид масла, який потрібно в даний момент, тільки один раз глянувши на відвідувача.

Повір’я в свою неперевершеність!

Бажання отримати задоволення і набратися сил притаманне абсолютно всім. Тому, еротичний масаж для дівчини є в Києві дуже затребуваною послугою. Це ідеальний спосіб впоратися з нервовим напруженням, надмірною перевтомою і зі слабким лібідо. Процедура дуже корисна для всіх, але особливо для тих, хто переступив 30-річний рубіж В салоні працюють молоді чоловіки модельної зовнішності, спілкування з якими допоможе розслабитися і відшукати нові джерела натхнення. Майстер використовує в роботі всі відкриті ділянки свого тіла, в ом числі кінцівки, спину, живіт, сідниці. Дотик масажиста допомагає відшукати нові ерогенні зони, сприяє розкріпаченню і пробудженню сплячих емоцій. Вам гарантується комфорт, повна безпека, анонімність і професійна підтримка!