Боді масаж

Боді масаж Київ

Боди массаж КиевМасажі сьогодні стають дедалі популярнішими. Шукати причину такого явища варто в специфіці сучасного способу життя людям доводиться багато працювати, причому, робота сьогодні найчастіше пов’язана з малою рухливістю і стресами. Відновлення сил в такій ситуації просто неминуче. Ми радимо вам https://mskorica.com.ua/body-massazh/ боді масаж в салоні «Кармен». На сьогодні це, безперечно, один з кращих методів зняття втоми і накопичення сил.

Чим корисний боді масаж

Боді масаж в Києві, як і будь-який інший, дозволяє розраховувати на повне розслаблення, зокрема:

  • зняття роздратованості і втоми;
  • підвищення працездатності і настрою;
  • зняття больових відчуттів в області попереку, суглобів ніг і рук, хребта.

Але головною фішкою еротичного масажу є його вплив на чоловічу потенцію. Спеціальна техніка стимулює відкриття таємного потенціалу організму.

Специфіка проведення сеансу

Боді масаж через свою специфіки вимагає особливого підходу до підбору фахівців. Наші масажистки це дівчата з ніжними руками і відмінними фігурами. Таке поєднання забезпечує максимальний вплив на ерогенні зони. Їх близькість і недоступність це і є один з головних принципів боді сеансу масажу. При цьому, зауважте, що ми пропонуємо боді масаж дешево.

Різновиди програм масування

Салон «Кармен» пропонує близько 30 різновидів цього боді масажу Києва. Класичними техніками слід вважати:

  • боді масаж (1 оператор, в 4 руки);
  • еротичний масаж + аквагелевий комплекс (1 оператор в 4 руки).

Крім об’ємного набору класичних масажів, які можна порахувати класичними, в нашому прейскуранті ви зустрінете і додаткові послуги, зокрема:

  • масаж + бесіду (запрошення дівчат на боді);
  • масаж стоп («футфетиш»);
  • кедрову бочку мінісауну;
  • сауну;
  • «Гілку сакури».

Кому корисний еротичний масаж

У багатьох чоловіків може виникнути цілком резонне питання: кому буде корисний боді масаж. Відповідь тут передбачуваний, навіть банальний, всім. Справа в тому, що ритм сучасного чоловіка пов’язаний з постійною напругою на роботі, нерідко навіть стресами, які є наслідком інтенсивності праці. У такій ситуації відновлення сил є просто необхідним.

Ті, хто хоча б раз приходив на сеанс боді масажу в салон «Кармен», відзначали, що відчули себе на десяток років молодше. Силу, яку люди середнього віку відчують в своєму тілі, пригадають їм молоді роки, коли енергія в прямому сенсі слова переповнювала їх.

У нас найвигідніші пропозиції

У нас на боді масаж ціна найвигідніша в Києві. До того ж діють знижки. Актуальними на сьогодні вважаються акції на боді масаж (на суботні сеанси), аквапінний комплекс (по четвергах), подвійний релакс (щонеділі), гілку сакури (по вівторках).

Також у нас можна замовити оренду VIPприміщення і боді масаж в VIP. Відзначимо, що мова ні в якому разі не йде про інтим.